Trimmers

Workshop konijnen trimmen volgen? Kijk op:

www.mirotrim.nl
www.rabbitscompany.nl

Konijnentrimmers per provincie

Friesland
Trimsalon Cozy Corner, Ureterp, www.trimsaloncozycorner.nl
Trimsalon 't Vossie, Pets Place in Wolvega en Joure, www.trimsalontvossie.nl
Hondentrimsalon Mariska, Houtigehage, www.hondentrimsalonmariska.nl 
Trimsalon Warber, Stavoren, www.hondentrimsalonwarber.nl

Drente
Janinka's Trimsalon, Hoogeveen, www.janinkastrimsalon.nl 

Gelderland
Catswellness, Rhenen e.o., www.catswellness.nl
Ilona's Kattensalon
, Arnhem en Nijmegen, www.ilonaskattensalon.nl
Prachtkat, Doetinchem, www.prachtkat.nl 
Trimsalon Kynotrim, Nijmegen, www.kynotrim.nl

Flevoland
Trimsalon de Aandacht, Dronten, trimsalondeaandacht.nl
Trimsalon Roxanne
, Almere, www.trimsalonalmere.nl
Huisdierservice Marknesse, Marknesse e.o., www.huisdierservicemarknesse.nl

Utrecht
Regionaal Voorlichtingsbureau Konijnen, Amersfoort e.o., www.rvbkonijnen.com
Catswellness Rhenen e.o.,
www.catswellness.nl
Bello
, Doorn, www.bello.nu
Hondentrimsalon Carla, Soest, www.hondentrimsaloncarla.nl
Hondentrimsalon Apitha, Woerden, www.apitha.nl
Kattentrimsalon Cherinda, Utrecht en het Gooi, www.kattentrimsalon-cherinda.nl
Hondentrimsalon Wøf in Soest, www.rijsruit.wix.com/trimsalonwof

Noord Holland
Personal care 4 animals,
Haarlem, www.personalcare4animals.nl
Kattentrimsalon Mau-Miuku, regio's: Amsterdam, Zaandam, Alkmaar, Heerhugowaard e.o.,www.mau-miuku.nl
Carina, kattentrimster aan huis, Volendam e.o. , www.carinakattentrimsteraanhuis.nl
Kattentrimsalon Yvon, Wormer, www.kattentrimsalonyvon.nl


Zuid Holland
Rabbits Company, Den Haag e.o., www.rabbitscompany.nl
Poezels Kattentrimsalon, Noordwijkerhout, www.poezelskattenkapper.nl
Trimsalon Brendine
, Noordwijk, www.trimsalonbrendine.nl
Leidse Trimsalon Yvonne, Leiden, www.leidsetrimsalon-yvonne.nl 
De Dierenkapper, Hellevoetsluis, www.dedierenkapper.nl
Villa Kakel en Bont,
Hardinxveld-Giessendam, www.villakakelenbont.nl


Noord Brabant

Dierensalon Mirotrim, Schaijk en Haps, www.mirotrim.nl
FiloZoika, Eindhoven e.o., www.filozoika.nl
K.A.T., ’s Hertogenbosch
, www.kat-trimmen.nl
Trimsalon Brammetje, Uden, www.trimsalon-uden.nl
Hondenkapsalon Princly, Roosendaal, www.princly.nl
Hondentrimsalon Het Riethofje, Steensel, www.hetriethofje.nl
De Konijnenherberg, Moergestel, www.konijnenherberg.nl
Pug's, Milheeze, www.trimsalonpugs.nl  


Limburg
Dierverzorging 't Nesje, Swalmen, www.dierverzorgingnesje.nl 
Dierenoppas & Trimsalon Cako, Sevenum, www.cako.simpsite.nl
Kleindierenparadijs, Roermond, www.kleindierenparadijs.nl
Somebunny Special, Maasbracht, www.facebook.com/Somebunny-Special-330198660456624

 

Overijssel
Kalumi,  Zwolle, www.kalumi.nl
Trimsalon Dog Style, Boven Leeuwen,www.doggystylehardenberg.nl

België
Het Vrolijke Konijnenhol, Oostkamp, Nieuwerkerken (Aalst) en Eine (Oudenaarde), www.vrolijkekonijnenhol.blogspot.be
Hondenkapsalon Umma, Lummen, http://www.umma.be/