Opvang en asiels

Flevoland
Kaatje Keutel, Lelystad,www.opvangkaatjekeutel.nl
Konijnenopvang Dronten, Dronten, www.konijnenopvangdronten.nl
Ver. Dierenasiel Almere, Almere, www.dierenasiel.net/ALMERE/A-ONZE%20DIEREN-Welkom.html

Friesland
Dierenasiel De Swinge, Drachten, www.dierenasieldeswinge.nl
Dierenasiel en Dierenpension Adventure, Kootstertille, www.dierenpensionadventure.nl
Konijnenopvang Marijke, Eastermar,konijnenopvangeastermar.webs.com
St. Dierenopvang t Heerveld, Luinjeberd, www.dierenasiels.com/adres_asiel.cfm?id=163
St. knaagdieropvang Friesland, Leeuwarden, www.knaagdieropvangfriesland.nl

Drenthe
't kniene tehoes
, Donderen, www.tknienetehoes.nl 


Gelderland
Dierencentrum Achterhoek, Doetinchem, www.dierencentrumachterhoek.nl
Huize Pluis, Ede, www.huizepluis.nl
KleinDierenOpvang (KDO), Nijmegen, www.kdo-nijmegen-denbosch.dierenbescherming.nl
Knaagdieropvang Gelderland, Ulft, knaagdieropvang.jouwweb.nl
Stichting Klein Geluk, Zetten, www.stichtingkleingeluk.nl

Groningen
Knaagdierenopvang 'Snuitje', Wittewierum, www.knaagdierenopvangsnuitje.nl
Konijnenopvang Joy, Kolham,www.konijnenopvangjoy.nl

Limburg
Dierenhulpcentrum, Born, www.dierenhulpcentrum.nl
Konijnen- en caviaopvang Kinderboerderij Echt, Echt, opvangkinderboerderijecht.weebly.com  
Konijnenopvang Knuffeltuin, Hoensbroek, https://www.facebook.com/konijnenopvang.knuffeltuin

Noord-Brabant
Dierencentrum van Lieshout, Deursen,www.dierencentrum.eu
Dierenopvang MAXI-PAXI, ’s-Hertogenbosch, www.maxipaxi.com
Het Knabbelhuis, Deurne, www.knabbelhuis.nl
Konijnenopvang Franky, Eindhoven, www.opvangfranky.nl
Konijnenopvang Hazel, Heesch, www.konijnenopvanghazel.nl 
St. Konijnenopvang Binkies, Galder, www.konijnenopvangbinkies.nl
St Konijnenopvang Knaller, Breda, www.konijnenopvangknaller.nl

Noord-Holland
Bunny Hotel, Amsterdam, www.bunnyhotel.nl
BunnyKaj, Andijk, www.bunnykaj.nl
Dierenopvangcentrum De Doornakker, Eindhoven, dierenasieleindhoven.dierenbescherming.nl 
Dierentehuis Kennemerland, Zandvoort, www.dierentehuiskennemerland.dierenbescherming.nl 
Dierentehuis ’t Schuthok, Den Helder, www.schuthok.nl
DierenVangnet, Amsterdam, www.dierenvangnet.nl
Knaagdierencentrum Heiloo, Heiloo, www.knaagdierencentrumnhn.dierenbescherming.nl
Konijnenopvang Amsterdam, Amsterdam, www.konijnenopvangamsterdam.nl
Konijnenopvang 't Gouden Mandje, Monnickendam, goudenmandje.jindo.com
St. Bedenk
, Haarlem, www.stichtingbedenk.nl 
St. DierenOpvangCentrum Schagen e.o., Tuitjenhorn, dierenasielschagen.dierenbescherming.nl 
St. Dierenopvangcentrum Waterland, Purmerend, www.dierenopvangcentrumwaterland.dierenbescherming.nl
Ver Dierenasiel Crailo, Hilversum, www.dierenasiel.net

Overijssel
Asiel Goofy, Oldenzaal, www.asielgoofy.nl
Dierenopvangcentrum Edo Hammers, Kampen, www.dierenbeschermingkampen.nl 
Dierenopvangcentrum Enschede, Enschede, www.docenschede.dierenbescherming.nl
Dierenopvang Hengelo, Hengelo,doc-hengelo.dierenbescherming.nl   
Flappus opvang, Zwolle, www.brutus-zwolle.nl/?flappus-opvang,66
Opvang Konijnenparadijs, Steenwijkerwold, www.konijnenparadijs.com

Utrecht
Dierenasiel Reijerscop, Harmelen, dierenhulpverleningwoerden.nl
Dierenbeschermingscentrum Amersfoort, Amersfoort, dbca.dierenbescherming.nl
Konijnen en knaagdierenopvang Eemland, Soest, www.dierenzorgeemland.nl
Konijnenopvang RabbitHutch, Mijdrecht, www.rabbithutch.tk
Noodopvang Dierenbescherming Zeist e.o., Zeist, utrecht.dierenbescherming.nl
S
kukuza, IJsselstein, www.skukuza.nl 

Zeeland
Kleindierenopvang Zeeland, Kattendijke, www.konijnenopvang.nl

Zuid-Holland
Animal Home konijnen en cavia opvang, Zoetermeer, www.animalhome.nl
Cavia en Konijnenopvang Hillegom, Hillegom, www.caviaopvanghillegom.nl
Dierenasiel Hoeksche Waard, (de Dierenstee), Numansdorp, www.dierenstee.nl  
Knaagdierencentrum Poelgeest, Warmond, www.knaagdierencentrumpoelgeest.nl
Het Knaaghof, Rijswijk, www.hetknaaghof.nl
Het Knaagspoor, Ridderkerk, www.asielen-rijnmond.nl
Het Knagertje, Den Haag,www.knaagdierenopvang.nl
Konijnenopvang Hannie, Dordrecht, www.konijnenopvanghannie.nl
Muffins konijnenopvang Den Haag, Den Haag, www.muffinskonijnenopvang.nl  
Opvang Pruttel, Poortugaal, opvangpruttel.webklik.nl/page/opvang-pruttel
St. Dierenhulp Boskoop e.o., Boskoop, dierenhulpboskoop.nl
St. Dierentehuis Nieuwe Waterweg, Vlaardingen, www.vlaardingen.dierenbescherming.nl/konijnen
Streekdierentehuis Leiden Stevenshage, Leiden, www.dierenasielleiden.nl 
Streekdierentehuis Louter Bloemen, Dordrecht, www.louterbloemen.nl

Belgie
Antwerps Huisdieropvangcentrum Socio, Antwerpen (Deurne), www.sociovzw.be
Het konijnenhof, Stekene, www.pets.be 
Het Vrolijke Konijnenhol, Oostkamp, vrolijkekonijnenhol.blogspot.nl
Konijnen- en knaagdierenopvang Het Knabbelthuisje, Beveren, www.hetknabbelthuisje.tk
Konijnenopvang De Notelaar, Moll, denotelaar.webs.com
Opvang Nina, Tollembeek (Galmaarden), www.opvangnina.be)
VZW Jodipro, Wommelgem, www.jodipro.be
V
ZW de Knabbelaar, Massenhoven, deknabbelaar.jimdo.com